Prosíme nevkládejte inzeráty ani jim podobné, vše zasílejte na náš e-mail, který najdete v Menu-KONTAKT. Děkujeme.

Veškeré neplechy, radosti i legrácky velmi vítány !! :-) Podělme se všichni o naše krásné zážitky s punťama ;-)

Srdcová záležitost

Lenka 27.09.2015
Větší nadšení a vložení srdce do pomoci zvířátkům jsem dlouho neviděla.
Dlouho jsme sháněli Dalmatínka, protože máme celá rodina k tomuto plemenu vztah. Řídíme se heslem NEKUPUJ,ADOPTUJ.
Dostala jsem echo na tuhle stránku na facebooku. Kde jsem se okamžitě absolutně zamilovala do krásné Dalmatínky.
Paní skvěle komunikovala, vcítila se- jak do mojí situace tak do čubinky. Tak lidské chování se opravdu moc nevidí. Zatím to díky paní vypadá, že čubinka bude naše a my jí budeme moci nabídnou lásku, rodinu,štěstí a dlouhé procházky. Neumím si ani představit jak to občas musí být strašně namáhavé, pořád zachraňovat a nacházet domov a to stále dokola. Ale tady se to dělá s láskou, pro ten pocit kdy zvíře dostane druhou šanci na krásný život.
Moc děkuji! A prosím všechny kdo to čtou-adoptujte, je tolik pejsků co čekají na domov se smutnýma zklamanýma očíčkama vyhlížející naději!
Ps: Psí láska je nejvěrnější

Přidat nový příspěvek