Kniha návštěv

Re: Info všem hodným lidem a dobrým duším :)

Bára 28.02.2013
přeji brzké uzdravení :-)

Re: Info všem hodným lidem a dobrým duším :)

Míša 13.03.2013
ať jste brzo fit protože Vy opravdu pomáháte :-) a zato Vám patří ohromné DÍKY !!!!! :-)

Sněhurka

Helča 22.02.2013
Dobrý den chci se zeptat jak to vypadá s fenečkou Sněhurkou jestli se ji da něco poslat jídlo dobroty kabátek chudinka mala.

Re: Sněhurka

Věrka Hejtík - Dalmatin-Rescue 02.04.2013
Ahoj Helčo, mockrát DÍKY za tvůj zájem !! Sněhurka je prozatím v dočasné péči, kde jí nich nechybí. Než policie vyřeší její případ, není prozatím ani možné si ji osvojit, ale budu nadále Informovat.

puntíkaté díky

Zůza mamínek hejtíková 27.01.2013
Výborně ! posílám ti velkou puntíkatou pusu za všechny dalmatínky, kteří tady najdou domov s teplým místečkem a denně plnou miskou papání.
mamínek

jen tak dál

Lenka 22.01.2013
Cením si toho, když někdo jen nesedí a nečumí do počítače a nemá kecy, že by se mělo pomáhat, ty to děláš! děláš to dobře a pejsci ti za to "musí" být vděční .-)
Doufám, že budeš nadále stejně úspěšně pokračovat a pokud to bude v našich silách budeme ti pomáhat. Máš zlaté srdce :-)

palec nahoru :-)

Petr 07.01.2013
Po shlédnutí Vaší činnosti jde konstatovat snad jediné- VYNIKAJÍCÍ! Každý musí na první pohled poznat neobyčejně pevné soužití člověka se psem, to pouto....Jak činnost Dalmatin Rescue, tak činnost Psí poradny je velmi kvalitně odváděna a co je na tom nejúžasnější- BEZPLATNĚ. Když si člověk vezme, kolik jen času a energie zabere vedení těchto webů, kolik času se stráví telefonováním, odpovídáním, zařizováním.... Každopádně respekt a obdiv. Vaše psí poradadna a činnost Dalmatin Rescue by pro mnohé, rádoby odborné firmy měla být příkladem.... Mnoho štěstí v další činnosti!!!!!!

skvělý

Honza z Prahy 06.01.2013
skvělá práce Věrko! jednoznačně paráda a jen tak dál! myslim že těžko si představit ty nervy u toho, fakt smekám jednoznačně.

čumenda

Zůza mamínek hejtíková 29.12.2012
Kůknzí pite??? hezký... :-)

přání

Honza z Prahy 28.12.2012
dobré ranko, to je jak na facebuku :-D dobrý nápad s tím odkud ;-) taky přeju hezké všechno v novém roce a připojuji pozdrav z Prahy :) Ať se daří

taky přeju

Baruš 27.12.2012
pěkná práce Věrko! Jen tak dál a pejskům věřím, že vždycky pomůžeš, ty to dokážeš vždycky! O tom žádná. Šťastný vstup do nového roku a myslíme na vás, pozdrav z Itálie :-) Párádní pomoc :-)

úspěšný nový rok

Miluška 27.12.2012
V novém roce hodně úspěchů pejskům, kteří ztratili své majitele a Vám hodně energie nejen teď ale i do dalších let přeje Miluška z Pardubic, jedinečné zasloužilé!

přání

Jana a spol. 25.12.2012
přejeme krásné vánoční svátky a spousty úspěchů s dalmatíny i v novém roce!

princ a granule

nikus a artus 25.11.2012
Tak další zachráněnej puntík :) mam velkou radost že princ našel domov :) už sem se bála, že tam umře :( Jinak artušek moc děkuje za granulky :) moc chutnají :) děkuju všem co jsou s námi!!!

dodatečná gratulace

Přemek 18.11.2012
srdečně gratulujeme k umístění na výstavě! Fandili jsme!!! Je ale fakt, že si někteří nevidí do huby když vstoupíte do kruhu a přitom i zachraňujete jiné cizí dalmatiny!!! Někteří lidi by si měli uvědomit!!! Někteří lidi by se za své chování měli bičovat, ale co čekat, když se i ke svým vlastním psům chovají jak se chovají.................. ani jsem nestihl potřást si rukou s tak úžasným člověkem vedoucím tyto stránky! Snad jsem to dohnal nyní :-) Kdyby bylo víc lidí jako Vy, bylo by na světě mnohem mnohem Lépe !!!

Dobrý po výstavní večer,

Zdenek 17.11.2012
dnes sjem navštívil tu výstavu a jssem příjemně překvapen! Danča mi hned ukázala která jste a usoudil jsem, že druhá slečna je Nikol, později v katalogu jsem to našel. Děvčata jste náramně šikovné! Moc vám fandím! Rád jsem měl tu čest vás sdílnout live, jen nechápu, jak může takové mládí věnovat tolik energie, do tak, řekl bych, nadlidsky potřebného? 8-) Měl jsem pocit, že v kruhu s Vámi Věrko, byl pes v sedmém nebi a abych se rozepsal, gratuluji Nikol k 2 umístění s tak pěkným psem. Tímto jsem definitivně přesvědčen, že Artuš je v dobrých rukou! Kapitál pro Artuše jistě přijde, lidé jsou soucitní a vedení je spolehlivé. Gratuluji k úspěchu na výstavě a Vaší vydatné práci zde!!! Mou podporu máte!

Re: Dobrý po výstavní večer,

nikuš a artuš 19.11.2012
Jsem velmi poctěna :) opravdu jste to napsal moc hezky a velmi si cením toho, že se Agir líbil :) No Artuš to nesl docela smutně, že je panička pryč takže mám co dělat aby jsme ztracený den mazlení dohonily :) Ještě jednou moc děkuji :)

aktualizace

Nikuš a Artuš 16.11.2012
no Věrka šikovná :) moc krásná aktualizace i s fotkama :) a komentářema :) Atí děkuje :)

Re: aktualizace

Věrka Hejtík - Dalmatin-Rescue 17.11.2012
Tak i přes to, že jsme dnes byly na Klubové výstavě opravdu celý den, dostal Artušek pouze od Lenky Polívkové mňaminky. Ještě jsme měli dostat pytel granulí, ale nestalo se tak a to jsme ještě řešily jak Niky poveze domů naz5 velký pytel granulí . . . I tak moc moc díky Leni !! Artuškovi předáno :)

Pomoc pro Artuška

Nikuš a Artuš 11.11.2012
pro všechny Artuškomilovníky!!! příští sobotu je v Praze výstava puntíků tak kdo bude chtít Atíkovi něco poslat tak budeme tam :) Praha - Vinoř od rána až do večera :)
Záznamy: 61 - 80 ze 94
<< 1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>