VÍTEJTE U NÁS ! :)

NEKONEČNÝ PŘÍBĚH DALMATINKY Z KAUZY "ČICHALOV"

Zde se budete nyní průběžně dozvídat novinky, aktuální dění a pokroky vpřed týkající se těchto dvou dalmatínků zde fotce, zleva Anú-bise a jeho maminky Báry.

Bára a Anú se na Vás všechny moc Těší a moc Vám děkují, že právě díky Vám je můžeme obstarat jak potřebují. 
Také jim hledáme Nový milující domov a to opravdový. Na jejich inzerci se pracuje.

 Zaměřujeme se hlavně na jejich zdravotní veterinární péči a na péči psychickou-správné vedení a výchova do běžného života a to i jako jednotlivě. Chce to čas, Držte nám prosím palce !! Děkujeme:)

KAUZA ČICHALOV 2

21.07.2014 15:47

Hezký den všem :)
 

VÁŽENÍ VYSÍLÁM OPĚT URGENTNÍ ŽÁDOST O POMOC !!!
Jde o finanční pomoc. Sehnali jsme NOVÉHO MAJITELE pro pejska Anú-bise, ale jelikož jde o důchodce vzdáleného 482 km od místa Domácího depozita, potřebujeme PROSÍM na to mít, abychom ho mohli dovézt.

 

Pejska načipujeme cca 600,- a cesta vychází na cca kolem 2.000,- , povezeme ho tento týden, nejlépe co nejdříve ;)

 

PROTOŽE VŠECHNO NĚCO STOJÍ . . .

MOC VŠECHNY PROSÍM, POMOZTE NÁM PEJSKA DOPRAVIT DO NOVÉHO DOMOVA, KDE KONEČNĚ POZNÁ TOHO SVÉHO PRAVÉHO PÁNÍČKA SE KTERÝM BUDE ŠŤASTNĚ ŽÍT :)

P.S. Už víme, že kdybychom tyto dva nezachránili, skončili by oba na tržnici . . . 

,,PROSÍM POMOZTE MI DOPRAVIT SE DO NOVÉHO DOMOVA, UŽ SE TAM NA MĚ TĚŠÍ ! :)

 

20.07.2014 16:23

Anú-bis a Baruška zdraví z domácího depozita ! <3 :) 


Anú-bis, netopýří pes  :-D ;-)

že by uličnický výraz ;-) krásně se usmívá mlaďoch :)

Barunka je zlatíčko, jakoby jste o ní ani nevěděli  <3 :-)

 

20.07.2014 03:09

Den co den, chvíle co chvíle postupují Baruška a Anú vpřed ! :) Učí se chodit na vodítku jak společně, tak už i každý sám, zvládnou být o samotě už déle jak 3 hodiny, dnes už byli dokonce i na chvíli odděleni a zvládli to naprosto skvěle !! :) 

Baruška je naprosté zlatíčko, prý o ní ani nevíte :) Velmi klidná, přátelská, naprosto nekonfliktní a přizpůsobivá. :)

Anú-bis se pilně učí, strašně rád se mazlí a i odstrkuje na mazlení maminku. :) Je velmi vnímavý ale bude do budoucna potřebovat né úplně ráznou ruku, spíše důslednou přesto pevnou náruč :) Vnímavého majitele !! :)

 

Oba při krmení se musí hlídat, jelikož Bára do sebe všechno nahází ještě rychleji než její syn Anú a pak ho jde odstrčit a sníst mu i jeho mističku, také se OBA učí jíst pomalu a vklídku :)

Oba jsou velmi velmi nedomazlení, velmi si člověka hlídají ve smyslu, kam se hne člověk jdou za ním ;) a mají ohromnou raDost z každého pohlazení i jen tak ;)  

 

Anú  se snažil i tRošku si domov už označkovat, ovšem prý když se bere do ruky vodítko, nemají moc radost, asi to mají spojené s odchodem z "domova" navždy a uvázáním někde . . . 

ZLEVA BARUŠKA A ANÚ-BIS V AUTĚ :)

 

 

 

SPOLEČNĚ S NIKY VENKU ,,NA VOLNO" :)

-------------------------------

NYNÍ K DŮLEŽITÉMU DODATKU K INFU:

Hezký večer všem :)

PRO UJASNĚNÍ:

1. Fena + její syn z Čichalova - tito dva Bára + Anúbis
2. Mára Dvořák + Nikyta Dvořákovo - Domácí depozitum pro Báru a Anúbise 
3. Petr Prokeš - Záchranná a odchytová služba pro zvířata, velká pomocná síla, skvělý zdravotník a cvičitel, Karlovy Vary
4. Věrka Hejtík - Dalmatin - Rescue CZ

Všichni spolupracujeme dohromady, respektive s č.4 spolupracují všichni a č.4 se domlouvá s ostatními. Takže pouze ,,MY,, jsme kompetentní dávat Vám informace o tomto dění.

VELMI DĚKUJEME Márovi, že poskytl své č.účtu takto veřejně, kdy příspěvky vámi poslané jdou přímo do Domácí péče Báry a Anúbise, tedy přímo k nim k jejich zaopatření (veterina, krmivo, antiparazitika, benzín pro jejich dopravu apod., . . .)

Adresa pro materiální dary bude každému dárci odeslána do soukromé zprávy.

JE PRAVDA, ŽE TO NIKDO NEMÁME ALE VŮBEC JEDNODUCHÉ, PŘESTO JE VELMI DŮLEŽITÉ DRŽET SE POMOCI PEJSKŮM A UDĚLAT PROTO ABSOLUTNÍ MAXIMUM.

KDOKOLIV BY NÁM CHTĚL POMOCI, A PŘIDAT SE DO NAŠEHO TÝMU, JE VELMI VÍTÁN !! :-))
MÁME JEDINÝ CÍL: 
ZAJISTIT BÁŘE A ANÚBISOVI ŠŤASTNÝ A BEZPEČNÝ ŽIVOT.

OBROVSKÉ DÍKY PATŘÍ VŠEM TĚMTO POMOCNÍKŮM V ZÁCHRANĚ BÁRY A ANÚBISE, A VÁM VŠEM, KTEŘÍ PŘISPÍVÁTE, POMÁHÁTE NÁM PEJSKY OBSTARAT A JSTE S NÁMI. DĚKUJEME A BUĎTE S NÁMI I DÁL :)
---------------------

Věrka Hejtík Dalmatin-Rescue CZ

 

18.07.2014 02:57

DOSAVADNÍ INFO:
Máme 20 sdílení a 25 účastníků, děkujeme :) a prosím sdílejte dál co to jen jde, moc díky za každý dobrý skutek!! :) Na účtu prý zatím nic není, nejdéle v pondělí je v plánu veterina. Každopádně se nejdříve budou muset odčervit atd., než je bude možné naočkovat proti vzteklině, které je povinné. Očkovák nemají a očividně ani nikdy neměli. Děkuji všem za veškerou pomoc, Mára s Niky to opravdu nemají jednoduché. A jsem moc ráda jak jsou šikovní a jak vše zvládají !!!

Brzy budou fotky, abych je mohla co nejlépe sepsat a nabídnout a mohli jsme je společně s Vámi na-inzerovat opět co to jen půjde. Ovšem potřebují opravdu citlivé porozumění a pejsek je, dalo by se říct, prý jako ,,malý,, Artušek ;)

MOC DĚKUJI VŠEM KTEŘÍ JSTE S NÁMI, POMÁHÁTE UŽ ALESPOŇ SDÍLENÍM ČI PŘÍSPĚVKEM. :) 

 

Díky za foto od Máry a Niky ! 

Procházka venku a společné focení, jde jim to skvěle co říkáte ;-)

 

Dobrou noc :)

 

16.07.2014 02:00

Bára a Anúbis předáni a dovezeni do prozatimní Domácí péče K Márovi a Niky v Plzni. Děkuji!

! Hurááá Hurááá Hurááá ! 

PRO DNEŠNÍ VEČER JE SITUACE POD KONTROLOU. . . :)

09.07.2014 23:13

O pejscích jsem se dozvěděla a ihned je sem vložila. V tomto článku si můžete přečíst první poznatky a info, které jsme postupně vyzjistili ještě více a více . . .

------------------------------------

ÚTULEK KARLOVY VARY MÁ DVA DALMATINY FENA + PES !!! V Karlových Varech se roztrhl pytel s dalmatínky po druhé. . .

09.07.2014 23:13

ÚTULEK KARLOVY VARY MÁ DVA DALMATINY FENA + PES !!!

Tito dva krásní dalmatínci, pravděpodobně matka se synem byli uvázaní u golfu v Olšových vratech. Fenka má prý falešnou březost, ale vypadá jak od štěňat. Hned jak budu vědět více info, dodám.  
 

 

14.07. 2014 

Oba pejsci už nejsou v útulku ani u svého bývalého majitele.Od 16.07. 2014 jsou vnašem dosavadním domácím depotitum.

 

MÁME ÚPLNĚ NOVÉ INFO A JE TO VÍC NEŽ ŠOKUJÍCÍ :-( , ALE ZVEŘEJNÍM HNED JAK TO BUDE MOŽNÉ, DĚKUJI ZA POCHOPENÍ. PROSÍM RÁDOBY ,,AKTÉRY,, KTERÉ ŽENE JEN ZVĚDAVOST, ABY SVÝM PŘÍSTUPEM NEBLOKOVALI V MOŽNOSTI POMOCI TĚMTO DVĚMA DALMATÍNKŮM, MY PROTO UDĚLÁME MAXIMUM, DĚKUJI !!! 

 

10.07. 2014 

! TAK NOVÉ INFO !

Fence se prý mléčná lišta zvětšuje a nalévá čím dál víc, to je těžko říct, ale takhle velké struky nalité je na falešku až příliš. Takže jsou jen dvě možnosti:

Buďto byla odtrhnura od štěnat, což je nejvíce pravděpodobné i z toho jak cecíky vypadají a i z úhlení pánve, nebo je teprve čeká. Takhle to vypadá, že prostě nějaký ,,lump,, udělal štěnata, pak se zbavil matky i asi s otcem, a štěnata si nechal, to těžko říct. Každopádně bylo mi sděleno, že fenka nyní dostane hormonální injekci aby nedostala zánět.

CO SI MYSLET O TAKOVÉMTO PŘÍSTUPU K ŽIVÝM TVORŮM??!!! 

Dnes jsem opakovaně volala panu vedoucímu, ale nedovolala jsem se, nevím proč, asi moc práce. Veterinář už prý oba pejsky viděl, po zdrav.stránce jsou v pořádku,Více Info zatím nevím. Pevně věřím a doufám, že vše dopadne dobře jak má, fenka je prý úúúplné zlatíčko :) Tak zájemci pište pište, nejlépe je adoptovat spolu, pejsek Kim je na fence Hele hoodně závislý a bez ní prý se ani ,, nedá ránu,, ;) Čím dříve tedy tím lépe, potřebují nutně lidskou náruč pochopení!

Děkuji útulku KV za dosavadní poskytnuté Info ! a děkuji za jejich péči o pejsky :)

Hela + Kim 
- fena, 2 roky, dalmatin, od 8.7.2014
- pes, 1 rok, dalmatin, od 8.7.2014
- pravděpodobně máma se synem

!!! Tady v útulku KV vznikla mylná informace  !!! 
! Feně je cca 8 let a pejskovi necelé 2 roky !

 

fenečka Hela

pro zvětšení klik na obrázky !
pejsek KIM


pro zvětšení klik na obrázky !
Kim + Hela

 ! nejlépe adoptovat spolu ! 

Kontakt: 
Útulek pro psy - Karlovy Vary
Telefon  +420 725 536 158  (pouze v prac.době) 
 
 
 
Chodovská ul.
 Karlovy Vary 360 06

Informace otevírací doba Útulek pro psy - Karlovy Vary:

Po - Pá:  13:00 - 17:00 
So, Ne + svátky:  10:00 - 12:00 
Oba pejsci už nejsou v útulku ani u svého bývalého majitele.Od 16.07. 2014 jsou vnašem dosavadním domácím depotitum.

 

autor fotek: Útulek pro psy Karlovy Vary  
A TAKTO TO DOPADLO PO TELEFONÁTU 2X DO ÚTULKU kARLOVY VARY A NÁSLEDNĚ NA ODKÁZÁNÍ NA PANÍ NA MMKV... 
 
Nejdříve jsem se snažila dva-tři dny dovolat do tohoto útulku pro pejsky KV, ikdyž to prý berou, (napsala mi mluvčí), nějak se to nedařilo. Byla jsem odkázána jinam, jelikož pan vedoucí veterinář mi sdělil, že pejsci si již vyzvedl majitel. Tak jsem sháněla a volala kompetentní paní na magistrát města KV, kterou jsem si vygooglila a na úřadě pěkně poprosila o kontakt na tuto paní, která již měla asi 8 min po pracovní době.
 
Naprosto otřesný přístup paní magistrátu města Karlovy Vary, opravdu neskutečný!!! 
Člověk se snaží pomoct pejskůM, ANO O TO HLAVNĚ PŘECI JDE, ale néé, a proč taky že??
V útulku řečeno, že již nemohou poskytnout více informací, že musím na magistrát, . . .

na magistrátu mi pomůžou a na onu kompetentní paní, která mi info může dát s tím, že jí samozřejmě povím příběh ,,oněch pejsků,, mě přepojí a následně velmi ochotně dají tel. číslo, . . .

tak volám volám volám, a hned je mi S OKAMŽITOSTÍ ŘEČENO, ŽE ŽÁDNÉ INFO NĚJAKÉMU SPOLKU POSKYTOVAT NEBUDE, že není ona paní toho jména ale co potřebuji... ? Co chci. . .?

Tak se jí znovu představím a říkám, ŽE NEJSEM ŽÁDNÝ SPOLEK, že mi jde o pomoc pejskům, a že bych potřebovala vědět pár informací abych svou pomoc mohla uskutečnit.
Následuje jasně řečeno, že žádné informace neposkytne, že pouze jejich nadřízenému orgánu, což už jsem slyšela i jinde, jasně, as tonem jako se zločincem mi paní sděluje že už má po prac. době NASHLEDANOU. . . 

RESUMÉ
JSEM VELMI RÁDA, ŽE NÁM JDE O POMOC, O ZÁCHRANU A O SPOKOJENÝ ŽIVOT PEJSKŮ !! TENTO ,,NEKONEČNÝ,, PŘÍBĚH JIŽ JEDE CCA 2 ROKY A NEBÝT ,,NAŠEHO NĚJAKÉHO SPOLKU,, TI PSI JIŽ S NEJVĚTŠÍ PRAVDĚPODOBNOSTÍ NEŽIJÍ, SAMOZŘEJMĚ I POMOCI DRUHÝCH, KTEŘÍ SE ZASLOUŽILI O JEJICH ZÁCHRANU A TAK TO MÁ BÝT !!!
JSEM VÍC NEŽ ROZČÍLENÁ, IKDYŽ Z JEDNÉ STRANY TOTO ,,SOUKROMÍ,, CHÁPU, ALE NÉ V TOMTO PŘÍPADĚ. BUDU DOUFAT ŽE SE ZADAŘÍ ASPON JINDE :) 

------------------------------------

TAKŽE POMOC PRO PEJSKY SE NEMOHLA USKUTEČIT, JELIKOŽ JSEM KONTAKT NA MAJITELE NEDOSTALA, A NEBYLO ANI MOŽNÉ SE DOMLUVIT NATŽ COKOLIV SDĚLIT, ALE BYLA JSEM PŘESVĚDČENA, ŽE JE NEBÍZEJÍ DÁLE, ŽE JE NECHTĚJÍ . . . TA BEZMOC BYLA PŘÍŠERNÁ :-(
A TAKY ŽE ANO. PŘÍMO V DEN VYZVEDNUTÍ PEJSKŮ Z ÚTULKU, VOLAL JEJICH DOSAVADNÍ MAJITEL ZNÁMÍM, ZDA JE NECHTĚJÍ, TO JE ALE NÁHODIČKA . . .
A TO MAJÍ JEŠTĚ DVĚ MALÁ ŠTĚŇÁTKA - FENKY BÁRY POTOMKY, OVŠEM KDO JE OTCEM SE MŮŽEME JEN DOMNÍVAT . . .
 
TAKÉ SE MI OPAKOVANĚ STALO, ŽE MI PŘI TELEFONÁTU BYLO SDĚLENO, ŽE NEJSEM JEDINÁ, KTERÁ SE ZAJÍMÁ O DALMATINY, A ŽE POKUD JDE JEN O ZVĚDAVOST, ŽE MI NEMAJÍ CO ŘÍCT. ANO, KDYŽ JSEM TOTO SLYŠELA POPRVÉ, NEJEN U TĚCHTO DVOU, DOSTI MĚ TO OPAŘILO, JELIKOŽ JSEM NECHÁPALA, KDO SE TOHOTO TAKTO MŮŽE DOŽADOVAT, A TO POUZE ZE ZVĚDAVOSTI, KDYŽ SÁM NEMŮŽE NIJAK POMOCI, A TUDÍŽ TÍM STORNUJE DALŠÍ DOMLUVU S NÁMI JAKOŽTO REÁLNOU  SKUTEČNOU POMOCÍ - ŠANCÍ. MNO, "TITO" BY SI MĚLI VÍCE NEŽ UVĚDOMIT, ŽE TÍMTO JEJICH JEDNÁNÍM URČITÝ PEJSEK DÍKY "NIM" ZTRÁCÍ SVOU ŠANCI NA POMOC, NAŠI POMOC, JELIKOŽ S NÁMI NĚKTEŘÍ NECHTĚLI ANI MLUVIT, TEPRVE AŽ PO CELKOVÉM PŘEDSTAVENÍ SE. PROTO K VÁM VYSÍLÁM : ZAMYSLETE SE !!!!! 
 
HLAVNÍ JE, ŽE SE VŠE NAKONEC PODAŘILO ! OBA JSOU V BEZPEČÍ A NYNÍ SE JE SNAŽÍME OBSTARAT, DÁT DOHROMADY JAK PSYCHICKY TAK FYZICKY A NAJÍT JIM SKUTEČNĚ VHODNÝ DOMOV !!!
Záznamy: 1 - 7 ze 7