Kniha návštěv

Záslužná práca

Jela Marková 28.07.2018
Posielam adresu ktorú chcela Katka:J.Marková Bernolákova 64 Žilina 010 01 SR.Tč.00421 0904 804 794

Záslužná práca

Marková Jela SK 13.12.2017
Takmer pravidelne sledujem vaše stránky a som šťastná,že pomáhate týmto škvrnitým psíkom,i keď niekedy sú tu smutné a krutosti plné/bohužiaľ/príbehy.V budúcnosti by som aj ja chcela pomôcť nájst domov nechcenému,alebo z nevhodných podmienok odobratému dalmatincovi,no žiaľ som až zo Slovenska.

Re: Záslužná práca

Katarina 27.07.2018
Dobry den pani Markova, mohli by ste mi prosim na Vas poslat kontakt?

Díky

Sabina 28.11.2016
Tomu říkám super aktivita ! Je úžasné vidět s jakou radostí pomáháte. Dáváte pejskům to, co jiní lidé nikdy nepoznali, lásku ! Díky za každý Váš den strávený u této činnosti. Přeji pěkné adventní svátky.

Vďaka za ponuky, ale netrúfame si

Silvia 12.08.2016
Dobrý deň, chceli sme si zaobstarať šteniatko dalmatínca, ako som Vám písala na maila. Plánujeme už dlho zaobstarať si psa do rodiny. Čítala som možné info na internete. Našla som stránky na klube dalmatíncov a všetko si prečítala. Chcela som Vám len povedať, že ďakujem za Vaše info a za prácu ktorú robíte. Ale netušili sme, že má dalmatín toľko chorôb. Naša mama by neuniesla, keby nám psík ochorel a zomrel, preto sme rozhodli si žiadneho nevezmeme. Vyberieme iné plemeno. Nehnevajte sa prosím. Ďakujeme za všetko.

Srdcová záležitost

Lenka 27.09.2015
Větší nadšení a vložení srdce do pomoci zvířátkům jsem dlouho neviděla.
Dlouho jsme sháněli Dalmatínka, protože máme celá rodina k tomuto plemenu vztah. Řídíme se heslem NEKUPUJ,ADOPTUJ.
Dostala jsem echo na tuhle stránku na facebooku. Kde jsem se okamžitě absolutně zamilovala do krásné Dalmatínky.
Paní skvěle komunikovala, vcítila se- jak do mojí situace tak do čubinky. Tak lidské chování se opravdu moc nevidí. Zatím to díky paní vypadá, že čubinka bude naše a my jí budeme moci nabídnou lásku, rodinu,štěstí a dlouhé procházky. Neumím si ani představit jak to občas musí být strašně namáhavé, pořád zachraňovat a nacházet domov a to stále dokola. Ale tady se to dělá s láskou, pro ten pocit kdy zvíře dostane druhou šanci na krásný život.
Moc děkuji! A prosím všechny kdo to čtou-adoptujte, je tolik pejsků co čekají na domov se smutnýma zklamanýma očíčkama vyhlížející naději!
Ps: Psí láska je nejvěrnější

Prosím o odpověď smlouva na pejska

Jiřina 09.08.2015
Dobrý den, mám dotaz který sem nepatří. Prosím Vás, chceme si pořídit pejska dalmatina a může mít chovatel ve smlouvě na pejska povinné výstavy? My na výstavy nechceme a chovatelka říká, že nám štěně jinak neprodá. Už se nám to nedávno stalo u jiného chovatele.. Děkuji za jakoukoli odpověď a nezlobte se.

Re: Prosím o odpověď smlouva na pejska

Věrka Hejtík Dalmatin-Rescue CZ 11.08.2015
Dobrý den, dotaz odpovím, ale sem opravdu nepatří a nerada bych, aby se to stalo "normálkou", více info o plemeni najdete na webu, děkuji za pochopeníí. :)

*Chovatel dává se štěnětem písemné pokyny týkající se péče o něj a eventuálně smlouvu, ve které jsou uvedeny základní informace. Každý chovatel to má ovšem "po svém" a do smouvy si může uvést své vlastní podmínky k osvojení štěněte. Samozřejmě, pokud je pro Vás cokoli nepřijatelné či nedohodnutelné, můžete jít jinam. Plemeno damatin je zařaditelné do loveckých zkoušek, sportovních, agility atd., .. , ovšem jak jste si jistě o plemeni zjistila. Výstavy mohou být a nemusí být prioritou chovatelů.
Chovatel se také informuje o budoucích podmínkách držení štěněte a měl by zůstat hovorný a přátelský i v okamžiku, kdy naznačíte, že si tentokrát s sebou
rozhodně žádné štěně neodvezete nebo ještě raději počkáte. :)

Jen ještě dodám, že např. nestandard damatínci jsou např. vhodnější, jelikož těm o výstavy nijak nejde :) Můžete si Info také přečíst i zde na stránkách přeji šťastný výběr :))

Poděkování

Jitka Válková 08.06.2015
Dobrý den,
chtěla bych Vám touto cestou velmi poděkovat, jmenovitě paní Věrce a celému Dalmatin-Rescue. Moje díky je za péči, kterou tak poskytujete pejskům v nouzi a v době, kdy většina lidí hledí pouze na sebe. Jsem Vám velmi zavázána a přeji mnoho šťastných konců pro pejsky, kterým pomáháte. Děkuji za Vás a Vaše obětavé srdce. Jitka Válková

Nedej se !

Martin Š. 18.05.2015
Tak to je hnus co ti ubožáci nevymyslí za špínu !!!! Závist je hnusná zloba.

xxx

Jana 26.04.2015
Na bazoši jsou další pejsci. Je jich tam celá kopa a všem je to ukradené :( Mohu Vám nějak pomoci ???

JAK PODPOŘIT ZÁCHRANNOU POMOC DALMATIN-RESCUE CZ

Martin Š. 01.04.2015
Moc rád bych pomohl a to bez zaváhání !

Dalmatin

Jana 16.03.2015
Dobrý den, měli jsme také dalmatina. Hodně jsme s ním jezdili. Sleduji Vaše internetové stránky a velmi mě těší Váš přístup. Chci se také přidat. Náš měl tenkrát na svodu a bonitaci také 63 cm. Když se ohlédnu na dnešní dalmatiny, má 63 snad každý druhý. Tudíž se tato standardní výška udržuje po generace tohoto nádherného plemene. Je to ohromující. Ať si říká kdo chce co chce, historii tohoto krásného plemene nezmění, ani kdyby se na hlavu postavil 150 krát. Náš Alan byl velmi pěkný pes a tenkrát hodně vyhrával. Byli jsme na něho víc, než pyšní a často vzpomínáme. Byl to pan pes. Dříve se hodně hledělo na dalmatiny s velkým obdivem. I v kruzích tenkráte dávali přednost plemeni v jeho celé kráse, od hlavy až k nesení ocasů. Vzpomínám si na první výstavy, kdy se málo kdo znal a při skončení si všichni povídali a povídali. Přeji Vám stále, ať se dobře daří a je co nejméně osamocených pejsků, kterým s takovou vervou pomáháte.

Re: Dalmatin

Martin Š. 24.03.2015
Máte tak elegantní a hodné dalmatiny. To video je tak dojemný, pejsci tě velmi milují myslím. Gregor vypadá velmi pěkně a je vidět , že na tobě velmi lpí. Hrozný je, jak tak veselému , krásnému pejskovi mohl být někdo takový krutý. Já jen nechápu, proč si je ty lidi pořizují.

Díky :)

Bíba 11.02.2015
Dobrý den, po opakované návštěvě vašich stránek musím zkonstatovat, že jsou nejen skvělé, ale zase se ještě o něco zlepšily. Těším se z každé vámi zachráněné dušičky. Zasloužíte více než jen pochvalu! Přeji ať se stále daří, mé uznání máte.

Další pejsci

Martin Š. 25.01.2015
Díky že jim pomáháte :)

Gratulace

Martin Š. 18.01.2015
Nádherné fotky z té Nitry! Nejkrásnější co jsem kdy viděl. Profík každým coulem, ve všem ! :)

Dík+PF

Bredy 29.12.2014
Dík za pomoc v tomto roce a přání všeho nej, zárověň si dovolujeme pogratulovat. Přejeme bezstarostnou pomoc s nastávajícím rokem 2015!

PF 2014

Líba Karásková 28.12.2014
PF 2014
Vážená záchranářko, všechno nejlepší a úspěšnou jízdu jako dosud. Děláte obrovský kus práce a za to velký respekt a dík :))) Vám přeje Libuše

Díky že jste !

Alexander R. 15.12.2014
Miluji Vaše fotky jak si užívá Vaše smečka ! Mají úžasný psí život. Moc se mi líbí jak se věnujete všemu a neřešíte jednu stejnou věc pořád opakovaně. Inspirujete mě k tomu, pořídit si k našim ještě toto krásné puntíkaté stvoření ! DÍKY ! Škoda že nemáte tento vzkazník na webu Falca a Cherrynky, ta se mi moc líbí a hned bych tam napsal !!! Vážně ! Zde jsem zjistil informace o Vašem Gregorkovi. Je krásné sledovat, jak jste ho dali dohromady ! Jste ideální lidé ;)
Záznamy: 1 - 20 ze 94
1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>