Beník

Nová fota Artuška, nová fota Beníka a nový pejsek, krásný dalmatínek v útulku Hradci Hrálové a ještě krásné kříženky  dalmatina ŠTĚNĚ z Ml. Boleslavi

právě na tom pracuji. . .  ;) prozatím ta dvě fota zde :)

 

Beník :)

 

 

26.08.2013

Hezký večer všem :)

Je velmi zajímavé, že zaznamenáváme v ,,naší tajné návštěvnosti IP adres,, každou chvilku velmi unikátní návštěvy jako je z Canady, Korei, Austrálie, Luxembourgu, Denmarku, Germany, United States a různých částí Asie a Ruské federace, což se nám v seznámku map neukazuje. . . :)) No, jsme asi známí všude po světě . . . ;)) a ted k tomu hlavnímu. . . ;)

už se nám to tu pěkně kupí, prozatím přidám jen nová fota Beníka ve své milující rodině :)

Velké díky patří jeho nové paničce, která mu opravdu dopřává vše co může :) Beník je velmi spokojený, milovaný a šťastný !! :)

Koukněte sami ;)

Tááák co Vy nato??? :) :) :). . . 

A zde přikládám velmi krásný mail, od Beníkovy rodiny :) není co dodat, snad jen že mne velmi hřejí slzy a to přímo od srdce ! :) <3

Ahojda

 

Jak jsem slíbila ....chvilka času posílám pár řádků o Beníkovi:-D Už je u nás 3 měsíce a je tady zabydlený až až:-D Změnil se začal trochu poslouchat :-D i když jen trochu ale je to náš mazel a šídlo zároveň. Nejdřív ho zajímali jen sousedovic pejsci, ted je jeho koníček jídlo:-Dkdepák pejsci a čuchání....od rána loudí(samozřejmě každou chvíli něco ukápne)nebo se obslouží sám... tuhle ukradl půl másla z kuch.linky i s papírem :D ... a až nakonec sní svůj příděl granulí :-D mlska.Je to uličník posílámi fotečku jak si zničil nový pelíšek za 700! Přitom má plnou krabici hraček bot a bačkor, které jsme mu dali na hraní...asi dohání hry z mládí, které si asi moc u prvního majitele neužil.Trochu se na něj vždy zlobíme,ale po chvili ho mazlíme a tulím se k němu jako by to byl náš minulý pejsek.Je to dobračisko, litujeme ho co si musel zažít...dostal novou deku ( a další 2 má slíbené i velkou matraci na spaní,aby mu bylo teplo,které miluje,když prší, tak se nejde ani vyčurat:D)Naučil se i hlídat a štěkat u vrat...hlídá, to  je dobře, alespon si k nám jen tak někdo nedovolí...ale každého miluje a nás a my jeho nejvíc.Konečně má domov !

 
 

A ještě :) abych nezapoměla na našeho zachráněného Beníka ;)

Beník má opravdu také nádhernou rodinu, jsou prostě úžasní a Beník je tam moc a moooc spokojený :) Posuďte sami :) :) :)

ten chlapeček Beníkovatá si to prostě užívá . . . :) :) :) :) :)

Máme z toho obří radost :)))))))))))))))))))) 

Naše ,,práce,, nejen že nese ovoce v podobě šťastných konců pro opuštěná týraná nebo zubožená zvířata co to kolikrát vzdali, nebo klidný a láskyplný život ani nepoznali, ale jak bychom mohli oplatit to nádherné štestí že můžeme být jejich součástí? Těch, kteří mají duši čistou, poděkovat těm, kteří nám dávají každý den radost a veselí do našich životů a oplatit jim tu krásu, kterou oni nám dávají vždy, i když jim někdo dost ošklivě ublížil. Každý z těchto společníků si zaslouží mít krásný život stejně tak, jako každý člověk, a proto tu jsme pomáháme a snažíme se dát šanci pro každého z nich. . . 

s

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Hezký den všem :)

Máme spooousty nových novinek a snad mi bude dobře, tak to sem večer přidám :) Opravdu si Vážím opravdových nesobeckých čistých lidských duší, kteří udělají pro záchranu zvířete i nemožné!! Vše se brzy dozvíte :-)))) Více takových a na světě bude krásně :)

Máme opět nové fotky Beníka a máme i nové foto Nera - pejseka ze Slovenska, který byl ošklivě zraněný a týraný. . . Inzerovali jsme ho i na fb, ne zde, a pejsek již bydlí :) Ale jak říkám, více snad na večer ;) 

 

Máme nové info + fotky s Beníkova nového domova ! připravuji ;)

prozatím malá ochutnávka . . . :)

Beník děti miluje a hned si je také získal :)

váleníčko válení... je šťastný :)

---------------------------------------------------------------------------------------------

Trošku hodně nestíháme aktualizovat (více se činíme, než psaní webu), ale naše pomoc nese ovoce :) (viz níže:) Nové pejsky kteří hledají domov najdete na facebookové stránce Dalmatin-Rescue CZ :) brzy přidám i sem, děkuji za pochopení.

 

 

 

 

Beníček našel svou vytouženou rodinu :)

 

Beník se svou novou paničkou :)

Přejeme vám společně spousty radostných chvil v životě ! :) 

 
Ben found his coveted family :)
Beník with his new owner :)
We wish you many joyful moments together in life! :)
 

pro další Beníčkovi fotky klikněte na obrázek :) / or more Ben photos click on the pic :)

Beník v novém domově / Ben in new home :)

 

Za veelkou pomoc děkujeme / For a great help thanks to

Marcela Langrova Borůvková ! :)

 

Za foto a poskytnutí Beníčkovi dočasného depozita díky / For photo and accommodation-interim home for Ben thanks to

Jaňula Grygarová a Dalibor Ledvina! :)

 

 

 

Ben z Uherskéko Hradiště již v novém domově !! :)

30.03.2013 17:11

Tak BOHUŽEL BENÍK JE OPĚT V NABÍDCE . . . VIZ INFO V AKTUÁLNĚ 

Osud tohoto pejska až do teď byl velmi nejasný a hlavně dosti hlavně pro pejska Bena vyčerpávající, obrázek si udělá každý sám. . . pejskovi jsme zajistili co šlo, nová fota včetně obstarání Bena na místě zajistila Jana Grygarová, Děkujeme!