Nero - pejsek z Košic 

 

Tak zaktualizovávat bohužel nemůžu :( nemám tu pc-techniku tak zdatnou, aby to zvládala :( psaní článků či nahrávání a přidání fotogragií mi tu trvá velmi dlouho (2fotky=přes 4 hod) takže s přidáním fotek jak Beníka tak Nera a ostatních to bude hold museti počkat :-/ každopádně na fb to celkem jde, ikdyž nahrávání fotek je také velmi problematické, děkuji za pochopení.  

Vložím sem aspon fotky, které se mi povedlo za 4 a půl hodiny nahrát...

Jinak provádím pár změn na webu, v sekci můj nový domov, jelikož už je pejsků více, to bude následovně tak, že kliknete a otevře se stránka s fotkami a jmény nově bydlících pejsků dalmatínků :) kdepak budete moci kliknout na každého z nich a přečíst si jeho příběh a to včetně fotek nebo i videí ;) ProZatím publikuji jen rozdělanou stránku a až budu moci na pc v Praze, pustím se dotoho ;) bude potřeba veškeré převedení atak dále atak dále...

Takže si pěkně počtěte jak o Beníkovi tak o Nerouškovi a mějte se moc fajn a posílám pomuchlání všem dalmatínkům úžasňákům :)

. . . a jedeme dál. . .

Pomatujete na Nera?? (kdo neví, více info na fb ; ) . . . 

Nero byl převzat do dočasky v Košicích na Slovensku !! Chlapeček byl prozatím v OZ Riško, kde se o něj postarali !! 

Nero hledal dlouhodobou DO!!! a náš výsledek?..... :)

Neroušek už bydlí v krásném domově a má super kámošku Vicky a je to taky dalmatinka punťovaná :)  Nyní již má svůj skutečně překrásný domov :) 

Za což moc strašně moc děkujeme majitelce, která si pro něho jela neuvěřitelných 1.100 km a nyní jak mi napsala, se stala jeho ,,mámou,, :) ! Opravdu klobouk dolů před tak úžasnou pomocí :) a jak se má NERO nyní??... ;) více viz foto ;) a to, že má už jen jedno očíčko mu ale vůůůbec nebrání žít plnohodnotný život !!! Děkujeme !!! :) :) :)

 

týraný a zubožený Nero. . . :(

Nero v Oz Riško

Nerouškova kámoška Vicky se ráda potápí :) nádherně spokojený úsměv :)

a jak jim to spolu klape?? ;)

Neroušek se svou novou kamarádkou Vicky ve svém NOVÉM DOMOVĚ :)

a Neroušek s Vicky i poctivě spinká :) :) :) a samozřejmě že v postýlce :) :) :)