Kniha návštěv

:-)

Michal Dvorak 10.10.2013
Vzdy kdyz jsem jdu tak mi ukapne slza, z toho, jaky jsou lidi hieny, a zaroven mam radost, ze se mezi nami najdou lidi jako jste vy devcata, co maji velke srdce :-)

víc lidí jako Vy

Lukáš 29.09.2013
velký respekt :-)

:-)

Milan Matěj 22.09.2013
Gratulace ve všem co děláte ! Úžas a obdiv !

zbytečné pokusy koppírování

Maruška a kolektiv 21.09.2013
Ráda čtu články na poradně :) vždy jsou moc pěkné. Hold udáváte směr i ostatním ač stojí fronty při kopírování :-)) Máme Vás rádi.

palec nahoru pro lidi jako Ty!

Monika a Choice 26.08.2013
Věru co dodat, jsi skvělá :)

Lidská hloupost je neochvějná

Milan 26.08.2013
Gratulace k výstavě v Mladé Boleslavi!!! Pěkné předvedení, pěkní hafani a Vaše profesionalita byla delikátní. Z toho, že mají jiní zloty a nešpory ze svých propadů si nic nedělejte. Našim zážitkovým hodnotám to nijak neuškodilo. Možná by se hodil recipient ave caesar :-D

well done

K. Pilatus Lenaerts 18.08.2013
Congrats!!!! Your Dalmatians are so beautiful and just level of the champions!!!! :)

Kdo umí ten umí.

Maruška a kolektiv 18.08.2013
Ahoj Věrko, moc gratuluji opět k užasným výsledkům. K umístění pejsků a především výstavním. To byla naprosto neuvěřitelná prezentace dalmatínských psů !!! Jen tak dál !

:*

nikus a artus 05.07.2013
no s artuskem valime oci jak to tady mas cim dal hezci :) si moje sikovna blodata vila vid :) fakt super tady a mas to moc hezky napsaany! boze to snad ani neni mozny ze tak suprovyho cloveka mam za kamaradku ! :) a artusek za kmotru :)) sme moc radi ze te zname :*** hlavne at se deje cokoliv tak se v tomhle nikdy nevzdej !

Takhle se výhrává???????????????????

Daniela Legerová Novotná 01.07.2013
Jsme s Vámi Věrko a ať je brzy lépe ;-) ostatní, co sledují veškeré dění pochopí: Hanba a stydět by se měla osoba co udělala na Vás zákeřný náskok na výstavě !!!!!!!!

super

Janča 27.06.2013
Super stránky super naladění a nej super Vaše pomoc !!! jen tak dál, ať je co nejméně pejsků bez domova :-) Janča

Vaší pomoci patří velké díky !

Daniela 10.06.2013
velmi gratuluji všem dalmatinům, kteří zde našli nové majitele, Beníka jsem sledovala od prvního dění a stejně tak Artuše z Čichalova. Vaše činy mluví za vše ! přeji hezký večer :-)

skvělá práce

Maruška 21.05.2013
Úžasné úžasné úžasné !!!! Velice gratuluji Benovi k domovu! Vaše pomoc je neskutečně perfektní ;o)

Re: skvělá práce

Jana 30.05.2013
Věrka je fantastický člověk, lidé by se od ní měli učit a chovat se k ní s velkým uznáním!!!! To, co dokáže se zvířaty je ohromující. Věrka je profík ve všem co dělá a naprosto bezkompromisně !!!! :-))))))))) fandím Vám a držím palce ;-)))))))))

Velmi uznávám činy, ne když někdo stále kecá

Lenka 10.05.2013
Moc gratuluji k Vaší činnosti Musí to být pěkný záhul, opravdu smekám!!! Rozhodně budu sdílet! Přeji všem pejskům vynikájící majitele!!!

Info

Věrka Hejtík - Dalmatin-Rescue 22.03.2013
Dobrý večer všem :)
tak mi bylo týmem webnode sděleno, ikdyž jsem návštěvnnost webu hlídala začátkem měsíce pravidelně, že byl opět překročen přenos dat a to opět. Takže bohužel pejsky zatím přidávat nemohu stejně tak, jako k těm kteří již našli domov také nemužu upravit. Všechno pejsky naleznete na facebooku ale :) a k nim i patřičné informace.
Nebojte, všechny novinky které máme a které hned jak web půjde zveřejním a dozvíte se :) Děkuji všem za pomoc i podporu, a ikdyž mi stále není dobře, snažím se aby pejseci nalézali své domovy své rodiny a poznali lásku a teplíčko domova. Vše se totiž odvíjí jen a pouze od přístupu lidí :) a proto i velmi děkuji za Vaši podporu, za to že na mě myslíte a držíte palce :)
p.s. A jinak náš Artušek :) už teplo domova našel :) a kde? dozvíte se také ;)

k zamyšlení...........................

Míša 13.03.2013
dobrý Den, jen bych se ráda na něco zeptala, může mi někdo říct, proč se někteří lidi více zajímají o lidi než o pomoc pejskům????? ne odpovím si sama, asi mají mindráky tak se pouštěj do jiných :-( nechci nic rozpoutávat, ale poděkovat že jste takto skvělí a pomáháte !!! přeju ať jste takoví dál !!!!! Míša

Re: k zamyšlení...........................

Bára 14.03.2013
Ahoj, víte proč Míšo? protože ne všichni jsou opravdu poctiví a čestní! A souhlas, díky za ty pejsky Věrko že pomáháte ačkoliv si dovedu dost dobře představit co to stojí úsilí a času :-)

Info všem hodným lidem a dobrým duším :)

Věrka Hejtík - Dalmatin-Rescue 27.02.2013
Ahoj vy všichni co jste mi napsali :)
Tak už jsem z nemocnice doma, ale nemám vyhráno. Děkuji za podporu a že jste na mě mysleli a myslíte :) jste hodní :)

Hi you all what you wrote to me :)
So I'm home from the hospital, but I am not yet won. Thank you for your support and that you thought of me and you think you're good :) :)

p.s. web překročil povolená přenesená data z 1 přes 1,5 giga, tak je nyní nemožné cokoliv upravovat a musíme počkat opět do začátku nového měsíce :-/ a také až se dám pomalu dohromady :) pozdrav vám všem ! :)

Re: Info všem hodným lidem a dobrým duším :)

Honza 28.02.2013
brzy se uzdrav Věrko, měj se !
Záznamy: 41 - 60 ze 94
<< 1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>